et ru
Üldtelefon: 650 5700 Hooldus: 650 5720 Täna avatud: -

Teame Toyotast Kõike

Eesti esimese ja kogenuima Toyota-müüjana võime öelda, et tunneme Toyotat nagu oma viit sõrme. Oma pika tegutsemisaja jooksul oleme näinud mõndagi ning sellest õppinud, kuidas pakkuda parimat kvaliteeti. Elke Auto on parim koht nii Toyota soetamiseks, hoolduseks, remondiks kui ka varuosade muretsemiseks. Meilt leiad alati sobiva lahenduse.

 

Elke Autos ei jää ükski küsimus vastuseta ega probleem lahendamata. Oleme tegutsenud üle 26 aasta, müünud üle 29 000 uue sõiduki ning meie mehaanikud on hooldanud sõidukeid ligi miljon töötundi. See tähendab, et tunneme iga väiksematki mutrit ja polti, mis Sinu autos leidub. Kogu meeskond on kogenud ning professionaalne, nii mõnigi meist töötab Elke Autos juba ettevõtte esimestest päevadest. Meeskonna pühendumuse tulemusena on Elke Autot korduvalt premeeritud ka üleeuroopalise Toyota kliendirahulolu kvaliteedimärgiga Ichiban.

 

See aga ei tähenda, et võime loorberitele puhkama jääda. Regulaarne kliendirahuolu uuring tagab, et hoiame oma teeninduse parimal tasemel. Koolitame oma meeskonda üle 1800 tunni aastas, et pakkuda alati autotööstuse uusimaid ja innovaatilisemaid lahendusi. Lubadus "Teame Toyotast kõike" tähendab kohustust ennast pidevalt täiendada ja arendada.

 

Pikaajaline kogemus, professionaalne meeskond, pidev arendustegevus ning uusim tehnoloogia annavad garantii, et Elke Autos on Toyotale parim koht.

 

Elke Auto

Teame Toyotast Kõike

 

Veebipartner:
Broneeri teeninduse aeg
Broneeri proovisõidu aeg
Küsi pakkumist
Kiri varuosadele
Sulge

Loading ...